Hakkımızda

Ülkemizde, özel sektörün, konusunda en büyük kuruluşların arasında yer alan Hursan Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri San. Tic. A.Ş. 45 yıldır hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul’un hem Avrupa yakası hem de Asya yakasında toplam 2 adet ambalaj atığı geri kazanım tesisleri ile kamu kurum ve kuruluşların ve özel sektörün yıllardır aranılan firması olmuştur. Hursan A.Ş. topladığı ambalaj atıklarını hem yurtdışı pazarlarına ihraç etmekte hem de ülkemizde geri dönüşüm yapan fabrikaların hammadde ihtiyacını karşılamaktadır.

Firmamız belediye çalışmalarında yapmış olduğu farkındalık projeleri neticesinde İstanbul Sanayi Odasının (İSO) düzenlemiş olduğu Kobi alanında 2010 yılı sürdürülebilir çevre ödülünü almıştır.

Vizyon

Müşterilerimize, tedarikçilerimize,çalışanlarımıza,hissedarlarımıza ve çevremize kattığımız değerleri sürekli ve belirgin biçimde arttırarak dünya şirketi olmaktır.

Misyon

Kalitenin bir zorunluluk olduğu gerçeğinden yola çıkarak, çözüme yönelik ve yaratıcı hizmet anlayışını tüm iş süreçlerimizde sağlamak.
Ürün güvenliği, çevre ve yasal gerekler konusunda azami duyarlılıkla çalışmak. Çalışanlarımıza eğitim, sağlık ve güvenlik konularında yüksek standartlar sağlayarak, kendilerini güvende hissedecekleri, paylaşılan değerler ve inançlar etrafında bir bütün olarak hareket edecekleri ve çalışmaktan gurur duyacakları bir ortam sağlamaktır.

Şirket Politikası

İş Sağlığı ve Güvenliğini en kaliteli şekilde sağlamak
Çevreye ve Topluma Yarar Sağlamak
Şeffaflık, Güven ve İletişim
Deneyim
Güçlü Ağ ve Hızlı Servis
Koşulsuz Memnuniyet
Dürüst, Disiplinli, Planlı Olmak
Saygınlık ve İstikrar
Yasalara Uygunluk
Şirket Kültürü
Verimli Sonuç
Eleştirilere Değişime ve Yeniliklere Açık Olmak
Dünya Şirketi Olmak
Konusunda Lider
Değerlerimize Duyarlı Olmak
Gelişmeleri takip ederek, strateji belirlemek